Porady

Dlaczego warto postawić na WONDER BODY®?

WONDER BODY® to zaawansowana technologia, która wykorzystuje fale radiowe o wysokiej częstotliwości w celu pozbycia się nadprogramowych kilogramów i ujędrnienia skóry. Opracowane przez nas programy mogą pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej nawet w miejscach, które są uznawane za szczególnie problematyczne. Takie efekty są trudne do osiągnięcia tradycyjnymi metodami treningowymi, jednak Twoi klienci z łatwością mogą je uzyskać po serii zabiegów z WONDER BODY®. Po skorzystaniu z jednego z proponowanych programów nie ma potrzeby rekonwalescencji, dzięki czemu osoby korzystające z oferty nie będą potrzebować czasu na powrót do normalnej aktywności, mogą cieszyć się nią zaraz po wyjściu z gabinetu.

WONDER BODY®  w Twojej ofercie – coś więcej, niż tylko odchudzanie

Wśród zalet WONDER BODY® znajdują się nie tylko właściwości odchudzające. Ogromnym plusem jest fakt, że fale radiowe oddziałują na organizm, pobudzając produkcję kolagenu i elastyny, co prowadzi do ujędrnienia skóry i poprawy jej elastyczności. Uaktywniona zostaje również poprawa krążenia krwi i limfy, co przyczynia się do redukcji cellulitu i obrzęków. Twoi klienci mogą również liczyć na podniesienie pośladków, co jest marzeniem wielu osób ciężko pracujących na siłowni. WONDER BODY® sprawia, że całe ciało zaczyna ulegać pozytywnym zmianom.

Powrót do zdrowia z WONDER BODY® 

WONDER BODY® to nie tylko efekty wizualne, ten rodzaj zabiegów może pomóc Twoim klientom również w powrocie do zdrowia. Wizyty, podczas których zastosowane zostanie WONDER BODY®, mogą być wykorzystywane jako element rehabilitacji. Dzięki technologii HIEMS zabiegi mogą pomóc w redukcji obrzęków, które często pojawiają się po urazach lub zabiegach chirurgicznych. Fale radiowe wykorzystywane w WONDER BODY® mogą zredukować ból mięśni i stawów, poprzez pobudzenie krążenia krwi i limfy. W przypadku schorzeń ortopedycznych ogromne znaczenie ma wzmocnienie mięśni, co również gwarantują tego rodzaju zabiegi. Seniorzy także mogą liczyć na poprawę swojego stanu zdrowia poprzez zwiększenie elastyczności mięśni i stawów, ponieważ przekłada się to na zwiększenie zakresu ruchu.

Rozwiń swój gabinet z WONDER BODY® 

Wprowadzenie zabiegów WONDER BODY® do Twojego salonu przyniesie Ci wiele korzyści. Pierwszą z nich bez wątpienia jest zwiększenie atrakcyjności oferty. Metoda ta jest innowacyjna i bardzo skuteczna, co z pewnością przełoży się na satysfakcję Twoich klientów. Fakt, że w ofercie prowadzonego przez Ciebie gabinetu znajdzie się WONDER BODY®, przyczyni się do zwiększenia konkurencyjności salonu na rynku, co w dzisiejszych czasach ma szczególne znaczenie. Nowe zabiegi, to również pojawienie się nowych klientów, a to z kolei zwiększenie przychodów i zysków. Zostając naszym partnerem, uzyskasz od nas pełne wsparcie zarówno merytoryczne, jak i techniczne. Zapraszamy Cię do skorzystania z bezpłatnej prezentacji w Twoim salonie.

Zobacz również

Poprzednie
Następne