Nasz zespół

Michał Kolibabski

Lekarz dentysta

Niepoprawny digitalista, jakby mógł to zdigitalizował by wszystko w stomatologii. Stomatologia to dla niego przede wszystkim dla niego pasja, dzięki której się realizuje personalnie.

Ukończył Uniwersytet Medyczny w 2015 roku. Od tamtej pory wciąż rozwija się w licznych dziedzinach powiązanych z cyfryzacją procesów w stomatologii oraz unowocześnienia istniejących już metod leczenia o nowe, wcześniej niespotykane metody i materiały.

Na co dzień – podchodzi do leczenia kompleksowo, poszerzając horyzonty Pacjenta celem wdrożenia jak najlepszej diagnozy, leczenia oraz końcowo – uświadomienia Pacjenta – co jest dla niego największym sukcesem. Piękno, szczególnie w stomatologii – musi wg. niego łączyć się z funkcjonalnością. Cierpliwie i z ogromnym zaangażowaniem tłumaczy Pacjentom wszelkiego rodzaju zawiłości wynikające ze złożoności procesów zachodzących w naszym organizmie. Leczenie Pacjenta zwyczajowo rozpoczyna przygotowanym uprzednio planem leczenia, który realizuje wespół z innymi specjalistami w Praktident Medical Clinic.

Główne zakresy w jego leczeniu oraz będące obszarem jego zainteresowań to : DSD (Digital Smile Design-cyfrowe projektowanie uśmiechu), Cyfrowa ortodoncja Invisalign, leczenie zachowawcze, implantoprotetyczne oraz chirurgiczne.