Podwójna gwarancja

Jesteśmy pewni skuteczności naszej pracy. Praktident Medical Clinic proponuje Państwu podwójną gwarancję na zdecydowaną większość usług. Oto jej szczegóły!

Odpowiedzialność za przeprowadzanie różnego rodzaju zabiegów stomatologicznych powinna spoczywać na barkach specjalistów! Praktident Medical Clinic jest doświadczonym zespołem. To właśnie dlatego wykazujemy się wysokim poziomem pewności własnych kwalifikacji. Poddając się zabiegom w placówkach Praktident otrzymują Państwo gwarancję stuprocentowego sukcesu!

Czym jest gwarancja uśmiechu w Praktident Medical Clinic?
Dokładamy wszelkich starań, aby leczenie stomatologiczne w Praktident Medical Clinic cechowało się całkowitą bezbolesnością oraz wysoką skutecznością interwencji doświadczonych specjalistów. Mimo to rozumiemy, że jako Pacjenci nie chcą Państwo zbyt często odwiedzać takich placówek. Na wizyty w naszych gabinetach dajemy podwójną gwarancję – pierwsza stanowi gwarancję pełnego zadowolenia z realizowanej usługi, natomiast druga jest zabezpieczeniem na wypadek wszelkiego rodzaju awarii. W ten sposób dbamy o Państwa maksymalny komfort psychiczny. W trakcie wizyt oraz podczas późniejszego funkcjonowania z wyeliminowanym wcześniej problemem.

Prezentujemy Państwu terminy okresu gwarancyjnego na poszczególne zabiegi
Każdego Pacjenta w Praktident Medical Clinic traktujemy w sposób maksymalnie indywidualny. Taka teza dotyczy nie tylko przeprowadzanych zabiegów, ale również wydłużonej gwarancji. Jeśli posiadają Państwo wątpliwości lub pytania dotyczące tego typu zabezpieczenia, zachęcamy do skontaktowania się z lekarzem prowadzącym konkretny przypadek. 

    Jakie warunki należy spełnić, aby podwójna gwarancja w Praktident nie wygasła?
    Do absolutnie podstawowych kryteriów uzyskania gwarancji należy przede wszystkim wypełnienie w pełni programu leczenia, który został wcześniej skonsultowany z przydzielonym do Państwa lekarzem. W przypadku jakiejkolwiek zmiany lub rozpoczęcia wizyt w innym centrum stomatologicznym, nasza wydłużona gwarancja przestaje obowiązywać. Kluczowa dla jej funkcjonowania jest też regularna kontrola w gabinetach Praktident Medical Clinic oraz wykonywanie cyklicznych higienizacji, które nie są wliczone w kosztorys, zaprezentowany przed rozpoczęciem współpracy

    Spełniają Państwo powyższe kryteria? W razie występowania niespodziewanych awarii – zapraszamy do kontaktu!