Porady

WONDER BODY®  – skuteczność potwierdzona badaniami

Szukasz zabiegu, który zapewni Twoim klientom zadowalające efekty, a przy tym będzie całkowicie bezpieczny? WONDER BODY® to technologia, która od 1999 roku pomyślnie przechodzi szczegółowe badania, a przy tym pozwala uzyskać jej użytkownikom spektakularne efekty. Technologia HIEMS, która wykorzystywana jest w przypadku WONDER BODY®, jest metodą nieinwazyjną, dzięki czemu stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego treningu o wysokim stopniu intensywności. Wysoka skuteczność zabiegów została potwierdzona w trakcie badań klinicznych i jest ona zadowalająca zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, we wszystkich grupach wiekowych.

Sprawdzony sposób na redukcję tkanki tłuszczowej

Bezpieczeństwo i skuteczność technologii HIEMS zostały przetestowane i udowodnione w wielu badaniach, które oparte są na aktualnej wiedzy medycznej oraz najnowszych odkryciach naukowych. Technologia ta poprzez redukcję tkanki tłuszczowej gwarantuje znaczną poprawę składu ciała. Dodatkową zaletą bez wątpienia jest fakt, że osoby korzystające z tego rodzaju zabiegów nie odczuwają żadnego dyskomfortu, wręcz przeciwnie, dzięki czemu w trakcie wykonywania usługi są one głęboko zrelaksowane. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się nawet w przypadku osób dotkniętych otyłością, czy mających problem ze stawami z uwagi na fakt, że dzięki programom odchudzającym WONDER BODY® nie muszą one obciążać stawów, aby zrzucić nadprogramowe kilogramy.

W jaki sposób Wonder Body® oddziałuje na mięśnie?

 

Technologia HIEMS, na której opiera się WONDER BODY® to innowacyjna metoda odchudzania, która wykorzystuje impulsy elektromagnetyczne do stymulowania mięśni. Jest ona całkowicie bezpieczna dla stawów, ponieważ nie wymaga wykonywania intensywnych ćwiczeń z obciążeniem. Jej zastosowanie pozwala na osiągnięcie efektów odchudzania w krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych metod treningowych, które są męczące i w przeciwieństwie do zabiegów WONDER BODY® bardzo czasochłonne. Z uwagi na bezpieczeństwo oraz możliwość dostosowania programów do indywidualnych potrzeb klienta, technologia HIEMS z powodzeniem może być stosowana zarówno przez młodsze, jak i starsze osoby.

Bezpieczny program odchudzania dla każdego z Twoich klientów

Zastanawiasz się, czy warto wprowadzić do swojej oferty zabiegi WONDER BODY®? Decydując się na ten krok, umożliwisz swoim klientom skorzystanie ze zróżnicowanych programów treningowych, co pozwoli Ci na profesjonalną pomoc osobom z najrozmaitszymi potrzebami i preferencjami. WONDER BODY® wykorzystuje technologię, która jest nieinwazyjna, nie wymaga użycia igieł oraz nie podgrzewa tkanek, a mimo to ma naukowo udowodnione wyniki w budowaniu mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej. Badania zostały przeprowadzone na użytkownikach z różnych zakątków świata, u większości z nich efekty były widoczne gołym okiem.

Zobacz również

Poprzednie
Następne