Przed pierwszą wizytą

Planują Państwo pierwszą wizytę w Praktident Medical Clinic? Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami. Jesteśmy tu, aby Państwu pomóc!

Wybór godnej zaufania kliniki stomatologicznej może przyprawić Państwa o spory ból głowy. Doskonale to rozumiemy! Jeżeli szukają Państwo specjalistycznego gabinetu, który jest gotowy do rozwiązywania popularnych problemów z zębami lub chorobami jamy ustnej, polecamy wizytę w Praktident Medical Clinic. Wyróżniamy się maksymalnie empatycznym podejściem do każdego Pacjenta, wieloletnim doświadczeniem oraz możliwością wykorzystywania jedynie nowoczesnych urządzeń podczas leczenia zgłaszanych przez Państwa problemów. Czas na pierwszą wizytę!

W jakich konkretnie przypadkach warto zgłosić się do naszego centrum stomatologicznego?
Regularnie rozbudowywana wiedza oraz inwestowanie w nowoczesne rozwiązania współczesnej medycyny stomatologicznej, pozwalają nam wykonywać nam ogromną ilość podstawowych lub nieco bardziej zaawansowanych zabiegów dotyczących wad zgryzu, chorób zębów czy problemów pojawiających się w jamie ustnej. Do placówek Praktident Medical Clinic zapraszamy na:

  • leczenie stomatologiczne
  • leczenie ortodontyczne
  • leczenie endodontyczne
  • zabiegi chirurgii stomatologicznej
  • konsultacje z zakresu protetyki
  • kompleksową diagnostykę

Gwarantujemy Państwu specjalistyczną opiekę na najwyższym poziomie
Stuprocentowa satysfakcja Pacjentów stanowi priorytet dla każdego z pracowników Praktident Medical Clinic we Wrocławiu oraz w Bolesławcu. To właśnie dlatego, w trakcie Państwa leczenia stomatologicznego, zapewniamy możliwość korzystania z indywidualnego opiekuna medycznego. Zaplanuje on cały proces leczenia, udzieli najważniejszych informacji oraz pełnego wsparcia w trakcie eliminowania źródła zgłaszanego problemu. Ścisła współpraca z doświadczonym specjalistą gwarantuje końcowy sukces w postaci kolejnego zadowolonego Pacjenta. Opiekun Praktident Medical Clinic pozostaje z Państwem w stałym kontakcie!

Praktident Medical Clinic posiada dwie placówki stomatologiczne na Dolnym Śląsku!
W zakresie świadczenia usług stomatologicznych jesteśmy niekwestionowanym liderem na mapie  województwa dolnośląskiego. Posiadamy dwa centra specjalistyczne, w których zatrudniamy tylko doświadczonych stomatologów. Zachęcamy do umawiania wizyt we Wrocławiu oraz Bolesławcu. Takie rozmieszczenie placówek sprawia, że docierają do nas Pacjenci z całego województwa!

Tysiące zadowolonych Pacjentów skorzystało z usług Praktident Medical Clinic
Czynnikiem zachęcającym Państwa do wyboru naszej placówki we Wrocławiu lub Bolesławcu mogą być dotychczas wystawiane opinie obsłużonych przez nas Pacjentów. Zrealizowaliśmy nie tylko skuteczne, ale także i profesjonalne leczenie chorób jamy ustnej dla tysięcy zadowolonych osób. Przed pierwszą wizytą warto zapoznać się z tymi komentarzami. To z pewnością rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości na temat rzetelności świadczonych przez nas usług.